Prawdziwa miłość do najgorętszego klubu Europy!
Na początku XXI wieku Borussia Dortmund była na skraju bankructwa, by już kilka lat później dwa razy z rzędu zostać najlepszą drużyną Niemiec. Dziś BVB to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się klubów piłkarskich na świecie.
Wielki sukces drużyna zawdzięcza jednak nie tylko bramkostrzelnym napastnikom, przebojowym pomocnikom, solidnym obrońcom i charyzmatycznym trenerom. Borussia to przede wszystkim wspaniali kibice, którzy nie odwrócili się od klubu nawet w najtrudniejszych momentach.
Fani z całego świata co dwa tygodnie spotykają się w Dortmundzie, zapominając o lokalnych klubach, by doświadczyć atmosfery Signal Iduna Park, kibicując bezpośrednio z Żółtej Ściany. Jak to możliwe, że klub, który nie wygrał żadnego europejskiego trofeum od ponad dwudziestu lat, tak całkowicie pochłania ludzkie umysły?
Poznaj historię Zagłębia Ruhry, powstania Borussii i budowy Westfalenstadion. Dowiedz się, jak duży wpływ na rozwój klubu z Dortmundu mieli Polacy nie tylko za sprawą słynnego tria Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek i daj się wciągnąć w wir czarno-żółtego szaleństwa.

Borussia Dortmund. Siła żółtej ściany - Hesse Uli - Książki Reportaż, literatura faktu

  • Kod produktu: 8SwCr0911385
  • Dostępność: W magazynie
  • 117,16zł
  • 105,44zł


Produkty powiązane

Bunt wizjonerów. - Jarniewicz Jerzy - Książki Reportaż, literatura faktu

Bunt wizjonerów. - Jarniewicz Jerzy - Książki Reportaż, literatura faktu

Pierwsza kobieta, która oficjalnie przebiegła maraton, psychiatrzy kontestatorzy, Yoko Ono bez Lenno..

101,53zł 113,80zł